Nejlepší kempy 2020 eBook

Fatimma.cz Nejlepší kempy 2020 Image

INFORMACE

Nejlepší kempy 2020 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Nejlepší kempy 2020 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Nejlepší kempy 2020.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,20 MB

ISBN: ",

POPIS
Průvodce Kempy v České a Slovenské republice vychází každý rok na počátku sezóny a je jediným a největším uceleným tištěným přehledem ověřených kempů a karavanových stání v ČR a SR. Katalog vzniká ve spolupráci s provozovateli těchto zařízení. Všechny otištěné informace o kempech jsou každoročně ověřovány, což zvyšuje užitnou hodnotu katalogu pro čtenáře, ale také zajišťuje seriózní prezentaci pro majitele kempů. Kromě informací o kempech, které zahrnují provozní dobu, kontakty, vybavení, textový popis, fotografie a další, průvodce obsahuje také doplňkové přílohy, například informace o kempování u nás a v Evropě, půjčovny karavanů, tipy na cesty a další.
STÁHNOUT ČÍST
Sportovní Tábory a Kempy - Itálie, Caorle - Léto 2020
Kempy v ČR a kempy na Slovensku. Průvodce kempy v ČR a na Slovensku se snadným vyhledáváním. Katalog obsahuje autocampy, kempy, tábořiště, chatky, názory na kempy v ČR, odkazy na penziony a rekreační střediska. Přehledná mapa kempů, hodnocení kempů, ceníky, fotografie a přímé kontakty na provozovatele.
Nejlepší kempy v ČR? Dovolenou s dětmi si užijete v ...
Zorganizujte si dovolenou 2020 v kempech regionu Korsika: relaxace a zábava. Průvodce kempování v regionu Korsika. CS. ... Centre-Val de Loire 6 Kempy a rekreační střediska; ... nejlepší kempy a rekreační střediska pro vaši příští dovolenou v nejatraktivnějších turistických oblastech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY