Pátá čtvrtina eBook

Fatimma.cz Pátá čtvrtina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pátá čtvrtina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pátá čtvrtina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Pátá čtvrtina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,22 MB

ISBN: 8073061457

POPIS
Deset u nás dosud nevydaných povídek (a bonus autorem vřazený za poznámky) z konce osmdesátých a začátku devadesátých let jsou opětovným důkazem Kingova vypravěčského umění a netradičních nápadů. Najdete zde jak klasické hororové kousky, tak i neméně zajímavé příspěvky k tvorbě A. C. Doylea nebo R. Chandlera a dokonce jeden televizní scénář.Povídky uveřejněné v této knize jsou druhou polovinou rozsáhlého souboru, který na začátku devadesátých let v USA vyšel pod názvem Nightmares & Dreamscapes. První polovinu jsme pro české vydání nazvali Dolanův cadillac.
STÁHNOUT ČÍST
Pátá čtvrtina / Nightmares and Dreamscapes (Stephen King ...
Česko čeká vlna masivního propuštění, varoval v pondělí Tomáš Prouza. O místo mohou přijít desítky tisíc lidí, varuje Hospodářská komora, podle níž propouštění zvažuje čtvrtina firem oslovených v jejím bleskovém šetření mezi 1400 zaměstnavateli. Její prezident Vladimír Dlouhý proto představuje projekt „Zachraň práci!".
UNIMARC/MARC: Pátá čtvrtina
Pátá čtvrtina. Stephen King. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.9 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Deset u nás dosud nevydaných povídek (a bonus autorem vřazený za poznámky) z konce osmdesátých a začátku devadesátých let jsou opětovným důkazem Kingova vypravěčského ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY