Zachránit! eBook

Fatimma.cz Zachránit! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zachránit!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zachránit! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Zachránit!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,97 MB

ISBN: 9788073352240

POPIS
Po okupaci Holandska Miep Giesová dva roky ukrývala rodinu Anne Frankové v zadní části budovy firmy, pro kterou pracovala, do úkrytu nosila jeho obyvatelům potraviny a obstarávala jim všechno, co potřebovali. Její prostý, a přitom přesný popis okupační všednosti je neobvykle dramatický: každý běžný úkon je nebezpečným dobrodružstvím – má totiž cíl. Dobro a zlo tu v detailu odhalují tvář. Úsilí o záchranu nevinných nezná zoufalství, úzkost ani beznaděj. Miep, podvyživené dítě z vídeňské periferie, byla v době hladu po první válce poslána k holandským farmářům a v Holandsku už zůstala. První zaměstnání získala právě ve firmě pana Franka a zde také zůstala – s pronásledovanou židovskou rodinou. Statečnost? Odvaha? Nerozumí… pomáhat je přece samozřejmé. A dodejme: někdy monumentální.
STÁHNOUT ČÍST
jak zachránit vztah | Femina.cz
Jak zachránit vztah či manželství a zároveň si udržet důstojnost? 26. 4. 2017. Partnerské vztahy jsou velice složitou a křehkou záležitostí, ať už se jedná o manželství, randění, milenecký poměr či jiný blízký vztah.
ZachraňPivo.cz: pomoz zachránit hektolitry piva
Jak vztah zachránit? Tato krize dost možná svědčí o tom, že je třeba vztah někam posunout. Nespokojenost je totiž pravděpodobně výsledkem nenaplněných tužeb a pocitu, že se vztah a život nikam neposouvá. Zvažte možnost svatby, pořízení si miminka anebo třeba (pokud děti nechcete) jen domácího mazlíčka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY