Účetní závěrka, Základ daně, Finanční analýza podnikatelských subjektů roku 2011 eBook

Fatimma.cz Účetní závěrka, Základ daně, Finanční analýza podnikatelských subjektů roku 2011 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Účetní závěrka, Základ daně, Finanční analýza podnikatelských subjektů roku 2011? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Jana Pilátová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Účetní závěrka, Základ daně, Finanční analýza podnikatelských subjektů roku 2011.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,13 MB

ISBN: 9788087480021

POPIS
Odborná publikace je určena účetním, ekonomům, poradcům, ale i majitelům společností, kteří dávají přednost komplexnímu pojetí tématu před detailním rozborem jednotlivých dílčích částí. Předností publikace je především její AKTUÁLNOST a PRAKTICKÉ ZAMĚŘENÍ, teoretické pasáže jsou omezeny na nezbytné minimum a neobsahují citace zákonů.Čtenáři jsou v ucelených kapitolách na řadě praktických příkladů seznamováni s účtováním výsledků inventarizace, odpisů, rezerv, dohadných položek, splatné a odložené daňové povinnosti, ve druhé části první kapitoly následují základní informace o obsahu účetní závěrky včetně novinek platných od roku 2011. Druhá kapitola je věnována základu daně, především podrobnému rozboru položek, které základ daně zvyšují a které ho snižují, a to ve vazbě na jednotlivé řádky daňového přiznání daně z příjmů právnických osob. Čtenáři zde najdou i řešení aktuálních daňových problémů roku 2011, jako je odpis pohledávek, změny ve finančním leasingu, finanční náklady včetně příkladu výpočtu daňové uznatelnosti těchto nákladů a jejich podrobný rozbor. Zastoupena je rovněž problematika dodaňování závazků. Pozornost je věnována i odčitatelným položkám od základu daně, zejména podmínkám odpočtu daňové ztráty, samostatnému základu daně a slevám na dani.Závěrečná kapitola je věnována finanční analýze, budete seznámeni s ukazateli platební schopnosti, rentability, finanční stability, aktivity a s ukazateli na bázi cash flow. Uživatelé publikace ocení především komplexnost, provázání jednotlivých kapitol, názornost a praktickou využitelnostpři každodenní práci.
STÁHNOUT ČÍST
Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza ...
Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza. podnikatelských subjektů roku 2018. PILAŘOVÁ Ivana, PILÁTOVÁ Jana. Info: VOX, 2018 (9., aktual) - brož. EAN: 9788087480694 ISBN: ... Základ daně - Finanční analýza. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi.
Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza ...
Odborná publikace je určena účetním, ekonomům, poradcům, ale i majitelům společností, kteří dávají přednost komplexnímu pojetí tématu před detailním rozborem jednotlivých dílčích částí. Předností publikace je předevąím její AKTUÁLNOST a PRAKTICKÉ ZAMĚŘENÍ, teoretické pasáľe jsou omezeny na nezbytné minimum a neobsahují zbytečné citace zákonů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY