Thajská masáž nohou eBook

Fatimma.cz Thajská masáž nohou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Thajská masáž nohou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Simon Gall? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Thajská masáž nohou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,44 MB

ISBN: 9788086606972

POPIS
Kniha Thajská masáž nohou umožňuje jak profesionálním masérům, tak běžným zájemcům z řad laické veřejnosti osvojit si toto jedinečné umění krok za krokem. Praktická část knihy přináší jasné a detailní popisy jednotlivých masážních technik a postupů spolu s jejich názornými fotografiemi. Kniha dále obsahuje teoretické pozadí thajské masáže nohou, včetně rozboru reflexních bodů chodidel a konceptu tzv. sén neboli energetických drah v lidském těle. Umožní čtenáři pochopit, jakým způsobem toto prastaré umění podporuje zdraví, dobrou kondici a dlouhý a spokojený život.
STÁHNOUT ČÍST
KURZ - THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU - Shiatsucentrum.com Vzdělávací ...
Široký výběr thajských masáží v Praze 5 od rodilých Thajek. Navštivte nás v našem salonu Kováků 10, Praha 5 a dopřejte si thajské masáže denně od 10:00 do 2:00.
Waiwari thajské masáže | Thajské masáže Mladá Boleslav
Masáž nohou patří mezi sladké fyzické příjemnosti, které si můžeme navzájem s láskou dopřávat. Masáž chodidel je blaho. Domácí amatérská masáž nohou je krásný projev láskyplné péče, který má skvělé účinky na všech fronátch - prohlubuje intimitu ve vztahu, uvolňuje fyzické napětí a celkový stres.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY