Knížka eBook

Fatimma.cz Knížka Image

INFORMACE

Knížka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hervé Tullet. Přečtěte si s námi knihu Knížka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Knížka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,13 MB

ISBN: 9788026210696

POPIS
Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku. Stačí jí zatřást, někde poklepat, jinde fouknout do barevných puntíků a začnou se dít překvapivé věci… Knížka přirozeně rozvíjí pozornost, orientaci na ploše, číselné představy a zrakové vnímání předškolních dětí, připravuje pro čtení a psaní, ale rozhýbá, potěší a rozesměje i dospělé. Knížku ve svých knihovnách ocení rodiče předškoláků, pedagogové předškolních zařízení a speciální pedagogové. Hervé Tullet je francouzský výtvarník, ilustrátor, autor několika bestsellerů v oblasti knih rozvíjejících dětskou kreativitu.
STÁHNOUT ČÍST
Vánoční knížka - Tereza Říčanová | KOSMAS.cz - vaše ...
Uložte si bezpečně peníze a hrajte s námi 2x ročně o prémii 1 000 000 Kč. Výherní vkladní knížka zaručuje kladný výnos a za její vedení nic neplatíte.
Dětská vkladní knížka s bonusy během spoření | Česká ...
Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku. Stačí jí zatřást, někde poklepat, jinde fouknout do barevných puntíků a začnou se dít překvapivé věci… Čti víc
SOUVISEJÍCÍ KNIHY