Strážce času eBook

Fatimma.cz Strážce času Image

INFORMACE

Strážce času je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mitch Albom. Přečtěte si s námi knihu Strážce času na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Strážce času.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,66 MB

ISBN: 9788097076597

POPIS
Autor, jehož knihy Úterky s Morriem a Pět starých známých inspirovali miliony lidí po celém světe, přichází se svým dosud nejoriginálnejším příběhem o prvním člověku na zemi, který počítal hodiny.O muži, z něhož se stal Otec Čas.V nejnovějším beletristickém díle Mitche Alboma je vynálezce prvních hodin na světě potrestán za to, že se snažil měřit nejcennější boží dar. Na dlouhá staletí je vypovězen do jeskyně, v níž musí naslouchat hlasům všech, kteří přijdou po něm a kteří chtějí více dní, více let. V okamžiku, když už má téměř zlomenou duši, se Otec Čas konečně dočká svobody. S ní dostane i kouzelné přesýpací hodiny a úkol: múže se spasit, pokud dvěma lidem na zemi vysvětlí skutečný smysl času.Vrací se do našeho světa - posedlého počítáním času, s nímž Otec Čas tak nevinně začal - a vydává se na cestu se dvěma nepravděpodobnými společníky: s mladou dívkou, která si chce vzít život, a se starým bohatým obchodníkem, jenž naopak touží po věčném životě. Má-li se Otec Čas zachránit, musí nejprve zachránit ty dva. A zastavit za tím účelem svět. Tento pozoruhodně originální příběh vyprávěný úspornou, sugestivní prózou, která je pro Alboma tak typická, podnítí čtenáře na celém světě, aby přehodnotili své chápaní času a zamysleli se nad tím, jak svůj čas tráví a jak vzácný čas vlastně je.
STÁHNOUT ČÍST
Strážci času série | Databáze knih
978-80-970765-9-7. Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami jako Tuesdays with Morris (úterý s Morrisem) a The Five People You Meet in Heaven (Pět lidí, které potkáš v nebi), přichází jeho nejpůsobivější román The Time Keeper (Strážce času ) - poutavá legenda o prvním muži na Zemi, který počítal čas.
Kniha Strážce času - Mitch Albom | Dobré Knihy.cz
15 komentářů k "Egypt: Sfinga - strážce času" Gamplicius napsal: 12.01.2016 (13:28) Smeti sem pada porad. To je fakt. At uz male kousky nebo velke to jsem nechtel aby bylo predmetem diskuse. A co si myslite Vy ostatni co se otazky stari a funkce sfingy tyka. Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY