Než vyměnili zámky eBook

Fatimma.cz Než vyměnili zámky Image

INFORMACE

Než vyměnili zámky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Popelka. Přečtěte si s námi knihu Než vyměnili zámky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Než vyměnili zámky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

ISBN: 9788073262945

POPIS
„Knihu vydávám u příležitosti 120. výročí založení uherskobrodského muzea, ve kterém jsem 41 let pracoval a z toho 25 let řediteloval. Není divu, že vzpomínat na něj budu až do smrti. Všechno mi to tady přirostlo k srdci. Samozřejmě že to všechno jsem dělal nikoliv jen jako povinnost, ale i proto, že mě to bavilo. Ale hlavně, hlavně jsem tady vykonával práci, která mi byla koníčkem, potkával zajímavé lidi a našel vzácné kolegy, s jejichž pomocí se vytyčené cíle daly mnohdy i přesáhnout, a přitom prožíval pocity radosti z práce i žití. Spjatost s muzeem byla také inspirací k napsání této knihy. (autor).
STÁHNOUT ČÍST
Nez vymenili zamky pavel popelka | Sleviste.cz
Podobné jednotky. Nech žije život živý / Hlavní autor: Popelka, Pavel, 1949- Vydáno: (2017) Čerwuiš, aneb, Z Pacheka do Pacheka oklikou přes střední Evropu / Hlavní autor: Frič, Alberto Vojtěch, 1882-1944 Vydáno: (2018) Čerwuiš, aneb, Z Pacheka do Pacheka oklikou přes střední Evropu / Hlavní autor: Frič, Alberto Vojtěch, 1882-1944 Vydáno: (2011)
jurodivý - ABZ.cz: slovník cizích slov
Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY