Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám eBook

Fatimma.cz Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám Image

INFORMACE

Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hana Krejčí. Přečtěte si s námi knihu Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

ISBN: 9788020424938

POPIS
Těhotenská cukrovka neboli gestační diabetes je relativně častou komplikací v těhotenství. Jejím projevem je vyšší hladina krevního cukru (glykemie). V České republice je diagnostikována u necelých 3 % těhotných žen, její skutečný výskyt je však mnohem vyšší (až 18 % všech těhotenství). Není-li léčena, může ohrozit další průběh těhotenství a představovat závažné komplikace pro matku i plod. Od roku 2009 jsou na základě nového doporučení vyšetřovány na přítomnost gestačního diabetu všechny těhotné ženy. Důslednější záchyt a léčba těhotenské cukrovky v posledních desetiletích se tak podílejí na zlepšení péče o těhotné ženy a novorozence.Léčba těhotenské cukrovky není nikterak složitá, vyžaduje úpravu životního stylu, zejména stravy. V této brožurce se dozvíte, jak a proč těhotenská cukrovka vzniká, jak se zjišťuje, jaké jsou její komplikace a projevy, a také vše o možnostech její léčby včetně případné léčby inzulinem.
STÁHNOUT ČÍST
Těhotenská cukrovka. A co teď? Lékařka radí nastávajícím ...
Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám | On-line knihkupectví Kniha.cz. Anotace knihy Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám Těhotenská cukrovka neboli gestační diabetes je relativně častou komplikací v těhotenství. Jejím projevem je vyšší hladina krevního cukru (glykemie).
privátní sauna praha - lepidlo.nazory.cz
V této brožurce se dozvíte, jak a proč těhotenská cukrovka vzniká, jak se zjišťuje, jaké jsou její komplikace a projevy, a také vše o možnostech její léčby včetně případné léčby inzulinem. (rady lékařky nastávajícím maminkám)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY