Srdce mluví eBook

Fatimma.cz Srdce mluví Image

INFORMACE

Hledáte knihu Srdce mluví? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Cleo Wade? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Srdce mluví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,91 MB

ISBN: 9788075446459

POPIS
Populární instagramová poezie v knižním vydáníÚspěšná instabásnířka a jedna z padesáti nejvlivnějších žen Ameriky zažila hromadu srdcebolů. Od rozchodů přes neúspěchy v práci až po rodinné karamboly. A tak začala tvořit, aby se při každém pádu znovu postavila na nohy. Její knížka je plná inspirace a pozitivních myšlenek, které vám pomohou znovu se otřepat a postavit se na nohy, kdykoli vás přepadne smutek. Zalistujte si v ní pokaždé, když se bude zdát vše ztraceno. Lepší nálada zaručena!
STÁHNOUT ČÍST
Srdce mluví - Cleo Wade | Databáze knih
Srdce mluví . Další knížka oblíbené řady autorů první poloviny minulého století je pokračováním příběhů opravdové lásky, kterou lze většinou nalézt teprve po trpkých zkušenostech.
Papež František: Nemějme strach, otevřme brány svého srdce ...
Knížka je to milá, příběh předvídatelný, bez akčního konce bych se obešla. Takový červenoknihovní standard. Jen jsem si říkala, že Susan musela být opravdu dost odvážná, když se nakvartýrovala úplně neznámému chlapovi do domu a jen tak mimochodem oznámila, že se mu bude starat o dítě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY