Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 eBook

Fatimma.cz Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,17 MB

ISBN: 9788024733326

POPIS
Publikace přináší kompletní přehled o problematice daně z příjmů fyzických osob, a to jak z hlediska zaměstnanců, podnikatelů, tak i soukromých fyzických osob, které investují své osobní finanční prostředky či pronajímají nemovitosti. Autor poradí legální základní tipy a techniky zdanění příjmů těchto osob s cílem minimalizace daně fyzických osob v roce 2009. Kniha je doplněna vyplněným vzorovým daňovým přiznáním fyzické osoby dosahující všech popisovaných druhů příjmů.Publikace bude praktickou pomůckou pro fyzické osoby – podnikatele i nepodnikatele, studenty ekonomických vysokých a středních škol, daňové a finanční poradce, pracovníky ekonomických a účetních oddělení společností i finančních úřadů.
STÁHNOUT ČÍST
Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009-jak ušetřit na ...
Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009-jak ušetřit na dani z příjmů ...
Search | KNIHCENTRUM.cz
Request PDF | On Jan 1, 2010, Petr Valouch and others published Daňové tipy a triky pro fyzické osoby 2009 : jak ušetřit na dani z příjmů / | Find, read and cite all the research you need ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY