Nimbus eBook

Fatimma.cz Nimbus Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nimbus? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Neal Shusterman? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Nimbus.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,61 MB

ISBN: 9788076173590

POPIS
Rowan se rozhodl, že na vlastní pěst napraví cech smrtek a podrobí jej zkoušce ohněm – a to doslova. Po zimním konkláve zmizel v ústraní a od té doby podniká útoky na zkažené smrtky — nejen ve StředoMerice, ale na celém kontinentu. Stal se z něj lidový hrdina – smrtka Lucifer – který v černé róbě odevzdává zkorumpované smrtky plamenům. Citra, z níž se pod dohledem smrtky Curieové stala mladší smrtka, zkaženost vidí a chce ji změnit zevnitř, ale na každém kroku nachází překážky, a dokonce se ocitá v ohrožení života. Rozkol mezi „starou gardou“ a „novým řádem“ se vyostřuje a vzájemné soupeření přechází od slov k činům. Nad tím vším bdí vševědoucí Nimbus – jediný, kdo má moc řešit závažné problémy dokonalého světa. Ale vloží se do toho, nebo bude jen přihlížet, jak se dokonalost mění v úpadek?
STÁHNOUT ČÍST
Nimbus
Nimbus definition, a shining cloud sometimes surrounding a deity when on earth. See more.
Duden | Nimbus | Rechtschreibung, Bedeutung, Definition ...
Nimbus build boats that meet the requirements of the conscious yachtsman who appreciate smart functionality, comfort, safety and Scandinavian design. Properties we consider essential whether you go for a quick drive, a social weekend or a long international cruise. The company was established 1968 in Gothenburg, Sweden.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY