Bohemian Taboo Stories eBook

Fatimma.cz Bohemian Taboo Stories Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bohemian Taboo Stories! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bohemian Taboo Stories a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Bohemian Taboo Stories.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

ISBN: 9788027062263

POPIS
Kniha Bohemian Taboo Stories veřejnosti představuje zajímavé osobnosti, jež se věnují neobvyklým profesím a koníčkům, které spojuje jedno zásadní téma. Ve dvaceti povídkách a zpovědích, inspirovaných skutečnými událostmi, popisuje osudy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají oblasti sexuality a erotiky. Všechny příběhy mají za cíl probudit ve čtenářích zájem o neobvyklé obory a nabídnout jiný pohled na lidskou sexualitu a díky velmi osobním příběhům, popisujícím důležité okamžiky v životech nejrůznějších osobností, možná také řešení stigmat, která s ní bývají spojována. Jednotlivé kapitoly jsou vždy věnovány konkrétní oblasti: od Prague Pride přes Laboratoř evoluční sexuologie a psychopatologie až po kultovního fotografa Petra Jedináka. Publikace je doprovázena poutavými ilustracemi a vzrušujícími fotografiemi.
STÁHNOUT ČÍST
Bohemian Taboo Stories - Novinky - [email protected] 1
Bohemian Taboo Stories. Kdo napsal knihu Bohemian Taboo Stories? Autorem je Michal Rejzek, Markéta Mathauser Malinová, Linda Urbášková, Luboš Y. Koláček, Markéta Lustigová, Katastrofé, Katařina Saparová, Edna Kinbaku, Tomáš Dianiška. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Bohemian Taboo Stories - Notes | Facebook
K naší knize Bohemian Taboo Stories vám přidáme designovou erotickou pomůcku Whoop.De.Doo designérky Anny Marešové, ilustraci od Dana Kurze a fotografii Henryka Mrejzka použitou v knize Bohemian Taboo Stories ve formátu A3 + lahváč (0,7l) pro nás speciálně připraveného piva Bohemian Taboo, typu triple NEIPA.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY