Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století eBook

Fatimma.cz Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,33 MB

ISBN: 8020014861

POPIS
Lexikon Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století - Osobnosti a díla vznikl v rámci výzkumného projektu Česká divadelní encyklopedie, který Divadelní ústav realizuje s podporou Ministerstva kultury České republiky. Svazek zpracovává dějiny divadla na území českých zemí od středověku do počátku národního obrození. Přináší 382 hesel dramatiků, skladatelů, libretistů, herců, zpěváků, tanečníků, loutkářů, výtvarníků, ředitelů, pořadatelů představení i mecenášů a anonymních dramatických děl.
STÁHNOUT ČÍST
Zkušební provoz elektronické České ... - divadlo.cz
JAKUBCOVÁ, Alena. Starší divadlo v českých zemích do konce 18. století : osobnosti a díla.Vyd. 1. Praha: Divadelní ústav, 2007. 759 s.
[Hudební divadlo v českých zemích : osobnosti 19. století]
V této práci se budu snažit nastínit dění v českých zemích v kulturní oblasti, a to především v oblasti divadla. Historie divadla v 18. a 19. století je velmi obsáhlá a ovlivnilo ji několik faktorů, které se ve své práci budu snažit nalézt a osvětlit. Celé 19. století je plné společenských změn a vliv divadla je v tomto velmi důležitý a v Čechách určitě ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY