Bestie eBook

Fatimma.cz Bestie Image

INFORMACE

Bestie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nigel McCrery. Přečtěte si s námi knihu Bestie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Bestie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,13 MB

ISBN: 9788072433711

POPIS
Poté, co byla u vrchního detektiva Marka Lapslieho diagnostikována vzácná porucha citlivosti, byl postaven ze zdravotních důvodů mimo službu. Synestezie mu prakticky zničila nejen profesní, ale i osobní život. Náhle je však povolán ke zdánlivě standardní autonehodě, kde nemá prošetřit smrt řidiče, nýbrž náhodně odkryté, mnohem starší tělo… Mezitím Violet Chambersová nerušeně pozoruje přítelkyni umírající v bolestech a trpělivě čeká na to, až bude moci získat její majetek i identitu. Lapslie se dostává na stopu sériové vražedkyně, zjišťuje však, že není jediný, kdo se o případ zajímá.
STÁHNOUT ČÍST
Bestie / The Beast Of War (1988) | ČSFD.cz
Bestie nezapře hned dva vlivy - prvním je román Pes Barkervillský od A. C. Doyla, druhým starořecká mytologie - pes Kerberos hlídající Podsvětí. Mimochodem, není to jediná reference na řecké báje v Kapitole I. - další je klasická hádanka, kterou položí Abigail Geraltovi (původně to byla Sfinx a Oidipus).
Bestie dictionary definition | bestie defined
Kniha: Bestie - Vojtěch Kyncl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY