Nazvučení eBook

Fatimma.cz Nazvučení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nazvučení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nazvučení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Nazvučení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,49 MB

ISBN: 9788087470183

POPIS
Sbírka poezie Nazvučení autora Jaromíra Komorouse je především erupce pocitů z konkrétní doby v konkrétním prostředí.Můžeme pochybovat, zda se jedná o pokorný návrat k literatuře (když jenom s ní kdysi začínal) z lůna rockové a folkové hudby, či zda o další a zejména nově vyměřenou platformu autora, který si prostě jen - jako sebeznalý prospektor - vykolíkoval parcelu k rýžování jiných zlatinek, jež chtějí do světa samy za sebe a věří, že se bez své druhé nohy, hudby, obejdou. Mezi tvůrci se říká, že druhý projekt, vypuštěný do světa, osvědčí životaschopnost toho prvního.V hudbě to Komorous potvrdil. A ještě několikrát. A v literatuře?Nazvučení je druhá sbírka autora, když ta první, "Na rozcestí věků", zabodovala u kritiky i u čtenářů. Šťavnatý slovní rejstřík sbírky druhé jejich mínění potvrzuje a atraktivní tematický okruh básní si své právo na život určitě obhájí.
STÁHNOUT ČÍST
Nazvučení / Nejlevnější knihy
Sbírka poezie „Nazvučení" Jaromíra Komorouse je především erupce pocitů z konkrétní doby v konkrétním prostředí. Osobní výpověď člověka, který, když už surfuje na celoživotní tvůrčí vlně, pevně věří, že jede po té pravé.
Nazvučení kontrabasu - Hudební fórum
Hledáte Nazvučení od Jaromír Komorous? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY