Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou eBook

Fatimma.cz Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,58 MB

ISBN: 9788073365028

POPIS
Autorka píše o tom, co viděla na vlastní oči, i o tom, co nalezla ve spisech Saí Báby. Opisuje si nejzajímavější výňatky, zabývá se i bohatou literaturou o něm a svědectvími o pro Západ nepochopitelných činech - zázracích, které tento světec koná již od dětství. Srovnává lidovou zbožnost evropského křesťanství a hinduistické náboženské tradice a nalézá tu mnoho společného.
STÁHNOUT ČÍST
Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou - Daryzivota.sk
Z cech do vidne Nalezeno: 2403 produktů Paseka Zmizelé Čechy-Plzeň 1 - Zmizelé Čechy - Tomáš Bernhardt , Jana Domanická , Petr Domanický
Kniha Z Čech do Indie za Satja Aaí Bábou - Dana Puchnarová ...
O napínavém putování do největšího duchovního centra světa píše malířka a grafička, která si tím splnila svůj dávný životní sen. S malou pětičlennou skupinou přátel z Čech se vydala do Indie za nejznámějším žijícím duchovním učitelem Satja Saí Bábou, avatárem - vtělením Božství, a zažívá od počátku překvapení za překvapením.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY