Jazykový průvodce pro přežití: Velká Británie eBook

Fatimma.cz Jazykový průvodce pro přežití: Velká Británie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jazykový průvodce pro přežití: Velká Británie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jazykový průvodce pro přežití: Velká Británie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Jazykový průvodce pro přežití: Velká Británie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

ISBN: 9788026604471

POPIS
Chystáš se odjet na studijní pobyt do Velké Británie? Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt v ostrovním království. Najdeš tam nezbytné výrazy pro každou situaci (příjezd, jídla a večery s rodinou, studium, noví přátelé, hobby, nákupy, výlety…), základní informace o zemi a také praktické rady, které určitě oceníš během pobytu.
STÁHNOUT ČÍST
Knižní tip: Jazykový průvodce pro přežití - Velká Británie ...
Jazykový průvodce pro přežití - Velká Británie. Předchozí obrázky Další obrázky. ... Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt v ostrovním království. Najdeš tam nezbytné výrazy pro každou situaci (příjezd, jídla a večery s rodinou ...
Jazykovy pruvodce pro preziti velka britanie kolektiv ...
Jazykový průvodce pro přežití Velká Británie. Edika. Chystáš se odjet na studijní pobyt do Velké Británie? Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt v ostrovním království.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY