Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 3) eBook

Fatimma.cz Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 3) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 3)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 3) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 3).pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

ISBN: 8073040077

POPIS
Třetí svazek soustřeďuje básníkovy sbírky z přelomu 20. a 30. let, kdy dochází pod vlivem autorovy skepse k revolučním řešením společenských problémů i k proměně jeho poezie. Seifert si zde vytváří motivický a tematický kánon (dětství, maminka, pražské scenerie ad.), který se stal pro jeho další tvorbu trvale příznačný. Druhou polovinu svazku pak tvoří básně z let 1928–1933, nezařazené do sbírek, Seifertovy překlady (především Verlainovy poezie) a oddíl dubií, tedy příspěvků, kde Seifertovo autorství není zcela prokazatelné.
STÁHNOUT ČÍST
Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15 - Jaroslav Seifert ...
Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 5 od 281 Kč (34 e-shopů) Dílo Jaroslava Seiferta, sv. 12 -- Hvězdy nad Rajskou zahradou/ Publicistika 1921-1932/ Dubia/ Společná prohlášení Seifert Jaroslav
Dílo Jaroslava Seiferta, sv. 3 - Jaroslav Seifert | Knihy ...
Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 13. Jaroslav Seifert. Na rozdíl od svazku 12, který do svého čela vystavil celek vzpomínkových Hvězd nad Rajskou zahradou, přináší druhý svazek Seifertovy publicistiky rozmanitou škálu drobných textů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY