Církve a české školství eBook

Fatimma.cz Církve a české školství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Církve a české školství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Církve a české školství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Církve a české školství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,66 MB

ISBN: 9788024736235

POPIS
Výuka náboženství na základních a středních školách, teologické bádání na školách vysokých a zřizování církevních škol k obecné výuce všem předmětům se v posledních staletích stalo projevem náboženské svobody jednotlivce i různých náboženských společností a církví. Publikace, která je svým zaměřením na českém trhu ojedinělá, se věnuje dějinám církevního školství, výuce náboženství a postavení teologických fakult. Vychází z rozdílu mezi výukou náboženství jako učebního předmětu na školách a teologií jako vědou a všímá si též rozdílu mezi školní výukou náboženství, k níž má přístup každý zájemce bez ohledu na vyznání, a náboženskou přípravou uvnitř církví, která je určena věřícím. Kniha seznamuje studenty pedagogických, filozofických a teologických fakult s organizací významné části českého školství, s jejím vývojem a s rolí, kterou v ní hrají církve.
STÁHNOUT ČÍST
Církve a české školství - Horák Záboj | Knihy Grada
Církve a české školství Právní zajištění působení církví a náboženských společností ve školství na území českých zemí od roku 1918 do současnosti Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 4525. publikaci Recenzovali:
Církve a české školství - Záboj Horák | KOSMAS.cz - vaše ...
Elektronická kniha Církve a české školství na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Církve a české školství od ostatních...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY