Bílý oheň eBook

Fatimma.cz Bílý oheň Image

INFORMACE

Bílý oheň je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Douglas Preston. Přečtěte si s námi knihu Bílý oheň na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Bílý oheň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: 9788074614798

POPIS
Zvláštní agent Pendergast se ocitá v luxusním lyžařském středisku, kam přijel na pomoc své chráněnce Corrii Swansonové, jež se ocitla ve vážných problémech se zákonem. Pendergast se střetává se žhářem, který zapaluje v horském letovisku luxusní milionářská sídla, přičemž v plamenech nalézají smrt rodiny majitelů – a to nikoli náhodou. Současně řeší Corrie záhadu horníků, které před 150 lety zabil medvěd – ale při zkoumání ostatků narazí na skutečnosti, jež mohou zásadním způsobem ohrozit samotnou existenci lyžařského rezortu a tím i výnosný byznys zdejších podnikatelů. Douglas Preston a Lincoln Child ani tentokrát nezklamali a předkládají čtenáři napínavou knihu, která se opět čte jedním dechem a bez přeskakování.
STÁHNOUT ČÍST
Vyhledávání | ČSFD.cz
Bílý oheň je sbírka Moojiho esenciálních spirituálních poučení stlačených do podoby pilulky. Tato poučení, když jsou polknuta, jsou jako božský granát, jenž sprovodí ze světa utrpení a klamné představy a odhalí pravou podstatu člověka, kterou je dokonalé a věčné bytí. Mooji je mezinárodně proslulý Mudrc, který nás směruje přímo k trvalé Pravdě těmi ...
Bílý oheň - Douglas Preston,Lincoln Child | Knihy Dobrovský
Bílý oheň je sbírka Moojiho esenciálních spirituálních poučení stlačených do podoby pilulky. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY