Dokonalý svět eBook

Fatimma.cz Dokonalý svět Image

INFORMACE

Dokonalý svět je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ally Condie. Přečtěte si s námi knihu Dokonalý svět na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Dokonalý svět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,74 MB

ISBN: 9788024241036

POPIS
Poté, co Cassie zoufale hledá za hranicemi Společnosti Kye a také možnost, jak se přidat k Povstání, zjišťuje, že oba dva mohou svého cíle dosáhnout jedině tehdy, když ztratí to, na čem jim nejvíce záleží. Jeden druhého. Jejich cesty se tedy znovu rozcházejí a zatímco Ky zůstává ve vnějších provinciích, Cassie je Povstáním vyslána zpět do Společnosti... Epický závěr bestsellerové trilogie Ally Condieové o boji za možnost vybrat si v dokonalém světě budoucnosti svůj osud.
STÁHNOUT ČÍST
První díl seriálu Dokonalý svět - 1. 9. 2010 | Nova 25 ...
Stručný popis: Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí.
Dokonalý svět - 7. díl - Důkaz lásky | Dokonalý svět ...
Seriál Dokonalý svět online - Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu. Ředitelé, redaktorky, fotografové, modelky. Sebevědomě předkládají čtenářkám dokonalý svět, avšak jejich soukromý svět má k dokonalosti daleko.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY