Základy masáže eBook

Fatimma.cz Základy masáže Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy masáže! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy masáže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Základy masáže.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,14 MB

ISBN: 8073527812

POPIS
Masáž je jednou z nejstarších forem léčení. Je známo, že přispívá k obnově jak tělesné, tak i duševní rovnováhy. Pomáhá nám uvolnit se, takže je ideální pro lidi, kteří vedou rušný život plný stresu. Dopřejte si možnost rozmazlovat sebe, svou rodinu i přátele. Bojujte proti běžným nemocem, bolestem a nepohodlí. Dodejte si energii a uvolněte napětí a zklidněte emoce. S touto knihou se naučíte, jak si s bolestí, napětím a únavou poradit.
STÁHNOUT ČÍST
Základy masáže / Nejlevnější knihy
Základy masáže Wendy Kavanagh. Základy masáže. Wendy Kavanagh. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Masáž je jednou z najstarších foriem liečenia. Je známe, že prispieva k obnove telesnej i duševnej rovnováhy.
Základy masáže - Wendy Kavanagh, brožovaná vazba ...
Základy masáže sú skrátením Základného masérskeho kurzu. Sú určené pre ľudí, ktorí si chcú ku tejto profesii len privoňať, aby ju mohli využívať na spríjemnenie chvíľ a oddychu doma. SÚČASŤOU KURZU SÚ:-teória základov anatómie a somatológie-prax masáže-teória masáže a masážnych pomôcok
SOUVISEJÍCÍ KNIHY