Dívka, která musí zemřít eBook

Fatimma.cz Dívka, která musí zemřít Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dívka, která musí zemřít! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dívka, která musí zemřít a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Dívka, která musí zemřít.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

ISBN: 9788075777812

POPIS
V jednom ze stockholmských parků se najde tělo žebráka s amputovanými prsty na rukou i na nohou. Vypadá to na nešťastnou smrt bezdomovce, avšak patoložka Fredrika Nymanová se nemůže zbavit pocitu, že s mrtvým je něco v nepořádku, a proto se spojí s Mikaelem Blomkvistem. Případ probudí Mikaelovu pozornost, protože žebráka slyšeli několikrát cosi breptat o švédském ministru obrany Johannesu Forsellovi. Byly to jen řeči paranoidního šílence, nebo měl opravdu něco společného s vládou? Mikael požádá o pomoc Lisbeth Salanderovou. Ta však po pohřbu Holgera Palmgrena odjela ze Švédska a neozývá se. Nikdo netuší, že pobývá v Moskvě, aby se jednou provždy vypořádala se svou sestrou Camillou. Rozhodla se: už nehodlá být lovenou kořistí. Sama se teď stane šelmou.
STÁHNOUT ČÍST
RECENZE: Dívka, která musí zemřít od Davida Lagercrantze
RECENZE: Dívka, která musí zemřít od Davida Lagercrantze David Lagercrantz zase překvapuje čtenáře, tentokrát knihou Dívka, která musí zemřít. Šestý a závěrečný díl světové známé série Milénium je dynamický a napínavý příběh, který vás pohltí od samého začátku.
Dívka, která musí zemřít - Milénium 6 : Detektivky ...
Dívka, která musí zemřít je dynamický a napínavý thriller, díky kterému můžeme nahlédnout i na rozpad rodiny z pohledu malého dítěte, jenž neví, na čí straně má být. Jedním z jeho poselství je to, že svět není černobílý, a že každé chování může mít kořeny v hluboké minulosti a dennodenně nás ovlivňovat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY