Robinson Crusoe eBook

Fatimma.cz Robinson Crusoe Image

INFORMACE

Hledáte knihu Robinson Crusoe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Daniel Defoe? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Robinson Crusoe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,73 MB

ISBN: 9788024747422

POPIS
Známý a velmi oblíbený příběh anglického námořníka, který se zachrání po ztroskotání lodi na pustém ostrově a musí se naučito sebe postarat. Poznává svůj ostrov, snaží se ochočit zvířata, pěstovat banány a další jedlé plodiny, hledá pitnou vodu a staví si přístřeší. Robinsonovi se podaří zachránit jednoho z domorodců, kteří občas na ostrov přijíždějí na svých lodích. Spřátelí se a Pátek, jak jej pojemnovat mu dělá společnost a pomáhá. Po mnoha letech života na neobydleném ostrově se přece jen objeví loď, která Robinsona i Pátka zachrání a doveze je zpět do Anglie. V závěru knihy je informativní text o autorovi a historie celého příběhu.
STÁHNOUT ČÍST
Robinson Crusoé — Wikipédia
Robinson Crusoe byl synem obchodníka z Hulu a již od útlého mládí toužil stát se námořníkem. Poté co utekl z rodného domu na moře, zažil na své první cestě na lodi ztroskotání. To ho ale neodradilo, nalodil se na další loď, jejíž kapitán ho naučil umění námořní plavby.
Robinson Crusoe - Wikipedia
Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově. Robinson Crusoe je kooperativní hra pro 1 až 4 hráče, která vás dostane svou atmosférou a kde zažijete dobrodružství a nástrahy „Prokletého ostrova".Musíte dokonale spolupracovat, abyste drsný život na ostrově přežili a poradili si se všemi jeho nástrahami. Hra nabízí dokonce 8 různých scénářů vč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY