Hříšnice eBook

Fatimma.cz Hříšnice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hříšnice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Suzanne Enoch? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hříšnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 9788026906667

POPIS
Diane, hraběnka z Cameronu zůstala po smrti manžela opuštěná, bez prostředků a v cizí zemi. Když tahle kráska s havraními vlasy málem propadne beznaději, potkává Olivera Warrena, markýze z Haybury. Flirtující a nebezpečně přitažlivý Oliver je pro Dianu vším, čím pro ni manžel nebyl. Jejím přáním je alespoň na chvíli okusit pravou vášeň a užít si život. Utajený románek s Oliverem v ní probudí smyslnost a touhu… ale když ji milenec opustí, jediné, co Diane cítí, je nenávist a touha po pomstě!Hraběnčin návrat do Londýna vyvolá ve společnosti rozruch. Najde si nového bohatého manžela, aby ji zabezpečil? Nebo bude truchlit a utápět se v žalu? Její rozhodnutí všechny překvapí – Diane totiž plánuje, že v rodinném sídle založí exkluzivní klub pro pány. Nikdo však není proměnou hraběnky šokován víc než Oliver.Přestože hrozí, že Diane prozradí jeho tajemství, Oliver se rozhodne jí pomoci. Notorický hráč a sukničkář markýz z Haybury vloží své jmění do riskantního podniku, aniž by si uvědomoval, že ve hře je mnohem víc… Tentokrát je totiž v ohrožení jeho srdce!
STÁHNOUT ČÍST
Jane Rizzoliová a Maura Islesová: Hříšnice - Tess ...
Název Hříšnice nese román německé autorky Petry Hammesfahr, podle něhož vznikl v americké produkci seriál The Sinner s herečkou Jessicou Biel v hlavní roli. V českém překladu vyšla nyní tato kniha v obnoveném vydání v nakladatelství Dobrovský - edice Knihy Omega.
Hříšnice (2017) [TV seriál] - The Sinner - FDb.cz
Hříšnice nastupuje podruhé, tentokrát s Pomstou Po několika klidných letech manželství se Marie opět ocitá zrazená a opuštěná v boji s církví. Nebylo by to ale německé historické drama, aby nakonec všechno dobře nedopadlo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY