Vojtův princip eBook

Fatimma.cz Vojtův princip Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vojtův princip! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vojtův princip a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Vojtův princip.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,36 MB

ISBN: 9788024727103

POPIS
V polovině 20. století vypracoval Václav Vojta na základě pozorování změny spasticity při manipulaci s dítětem školního věku s infantilní spastickou diparézou terapeutický koncept - reflexní lokomoci. Léčba reflexní lokomocí představuje možnost zabránit vývoji infantilní cerebrální parézy a její fixaci hlavně u "ohrožených kojenců", kteří ještě spasticitu viditelně neprokazují, a je dnes neodmyslitelnou součástí moderní fyzioterapie v neurologii, ortopedii, chirurgii jak u dětských, tak u dospělých pacientů.
STÁHNOUT ČÍST
Vojtův princip : svalové souhry v reflexní lokomoci a ...
Všechny informace o produktu Kniha Vojtův princip, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vojtův princip. Vojtův princip od 448 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Vojtův princip
RL-CORPUS, s.r.o. RL-CORPUS s.r.o. je privátní moderní zdravotnické zařízení, které vzniklo v roce 1994. V lednu roku 1995 zahájilo svou činnost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY