Kniha džunglí eBook

Fatimma.cz Kniha džunglí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kniha džunglí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kniha džunglí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kniha džunglí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,14 MB

ISBN: 9788024743127

POPIS
Slavný příběh Kniha džunglí je o lidském mláděti Mauglím a začíná, když jako malé batole unikne ze spárů lidožravého tygra Šér Chána. Je zachráněn rodinou vlků a později je přijat i za člena vlčí smečky. Jak Mauglí dospívá, jeho zvířecí přátelé, mezi něž patří především odvážný černý panter Baghíra, moudrý medvěd Balú a lstivá krajta Ká, jej učí životu v džungli. Nedaleko Mauglího se však neustále potlouká tygr Šér Chán, který si umínil, že chlapce přeci jen uloví. Jednoho dne se ale role obrátí a z lovce se stává kořist.Chlapec nakonec odvěkého nepřítele vláká chytrým plánem do léčky a zabije ho. Mauglí si také postupně hledá cestu k lidem. Přijmou ho zpět mezi sebe?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha džunglí epizoda 1 / JUNGLE BOOK - CZ - YouTube
Kniha džunglí Legenda o jantáry. príbeh chlapca Mauglího, ktorý v džungli zažíva dobrodružstvá s kamarátmi zvieratami.
Kniha džunglí (1967) - Online, recenze, novinky | FILMTORO
28. dubna 2016 Kniha džunglí - Obsah/O filmu OBSAH Snímek Kniha džunglí je zcela novým hraným výpravným zpracováním dobrodružství Mauglího, lidského mláděte, vychovávaného vlky. Když se objevuje obávaný tygr […] 28. prosince 2019 Kniha džunglí - první ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY