Slovník českých jazykovědců v oboru bohemistiky a slavistiky eBook

Fatimma.cz Slovník českých jazykovědců v oboru bohemistiky a slavistiky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Slovník českých jazykovědců v oboru bohemistiky a slavistiky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Slovník českých jazykovědců v oboru bohemistiky a slavistiky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Slovník českých jazykovědců v oboru bohemistiky a slavistiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,41 MB

ISBN: 9788021062658

POPIS
Kniha přináší soubor personálních medailonků českých lingvistů v oboru bohemistiky a slavistiky, výběrově též reprezentantů oborů jiných, pokud mj. přispěli teoreticky nebo prakticky k poznání a obohacení češtiny nebo některého ze slovanských jazyků. Personální medailonky volně navazují na kolektivní dílo s názvem Kapitoly z dějin české jazykovědné bohemistiky, které vyšlo roku 2007. Jednotlivá hesla začínají stručnou charakteristikou biografickou, nepřinášejí však bibliografii příslušných tvůrců, nýbrž podávají jen obecně přehled oborů jejich vědecké aktivity a nastiňují povahu její metodologie. Zato obsahují odkazy na bibliografické položky o každém z nich. Výběrově je doplňují i fotografie jednotlivých osobností.
STÁHNOUT ČÍST
Slovník českých jazykovědců v oboru bohemistiky a ...
Popis: Kniha přináší soubor personálních medailonků českých lingvistů v oboru bohemistiky a slavistiky, výběrově též reprezentantů oborů jiných, pokud mj. přispěli teoreticky nebo prakticky k poznání a obohacení češtiny nebo některého ze slovanských jazyků.
Slovnik ceskych jazykovedcu v oboru bohemistiky a slavistiky
Title: Slovnik ceskych jazykovedcu v oboru bohemistiky a slavistiky, Author: Flexibooks, Name: Slovnik ceskych jazykovedcu v oboru bohemistiky a slavistiky, Length: 20 pages, Page: 13, Published ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY