Morálka do kapsy eBook

Fatimma.cz Morálka do kapsy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Morálka do kapsy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Morálka do kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Morálka do kapsy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,35 MB

ISBN: 9788075660411

POPIS
Znamená morálka jen příkazy a zákazy? A co život v plnosti, k němuž nás zve Ježíš Kristus? Knížečka vznikla jako úvod k třetí části Katechismu katolické církve, nazvané příznačně „Život v Kristu“. Autor nám ukazuje, že morálka není něco odtrženého od života, natož proti životu: Vyplývá z životodárného vztahu s Bohem, který miluje člověka a chce jeho dobro. Pomáhá nám uchovat si v životě harmonii a řád, inspirované Duchem.Nabízí se jako cenná pomůcka pro katechety a kněze, pro katechumeny a biřmovance, ale též pro všechny, kteří touží žít opravdu „život pod vládou Kristovou“.2., opravené vydání (kniha vyšla poprvé v KNA v roce 2000 pod názvem Rozhodni se pro život).
STÁHNOUT ČÍST
Morálka do kapsy - Schönborn Christoph - knihkupectví ...
Morálka do kapsy (2., upravené vydání)(Schönborn Christoph) - Znamená morálka jen příkazy a zákazy? A co život v plnosti, k němuž nás zve Ježíš Kristus? Knížečka vznikla jako úvod k třetí části Katechismu katolické církve, nazvané příznačně „Život v Kristu". Autor nám ukazuje, že morálka není něco odtrženého od života, natož proti životu ...
Kniha Morálka do kapsy - Christoph Schönborn | knizniklub.cz
Morálka do kapsy Autor: Schönborn, Christoph Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788075660411 ISBN: 978-80-7566-041-1 Překlad: Pscheidtová, Blanka Popis: 1× kniha, brožovaná, 124 stran, česky Rozměry: 10 × 16,5 cm Rok vydání: 2018 (2. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY