Morálka do kapsy eBook

Fatimma.cz Morálka do kapsy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Morálka do kapsy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Morálka do kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Morálka do kapsy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,35 MB

ISBN: 9788075660411

POPIS
Znamená morálka jen příkazy a zákazy? A co život v plnosti, k němuž nás zve Ježíš Kristus? Knížečka vznikla jako úvod k třetí části Katechismu katolické církve, nazvané příznačně „Život v Kristu“. Autor nám ukazuje, že morálka není něco odtrženého od života, natož proti životu: Vyplývá z životodárného vztahu s Bohem, který miluje člověka a chce jeho dobro. Pomáhá nám uchovat si v životě harmonii a řád, inspirované Duchem.Nabízí se jako cenná pomůcka pro katechety a kněze, pro katechumeny a biřmovance, ale též pro všechny, kteří touží žít opravdu „život pod vládou Kristovou“.2., opravené vydání (kniha vyšla poprvé v KNA v roce 2000 pod názvem Rozhodni se pro život).
STÁHNOUT ČÍST
Morálka do kapsy - Christoph Schönborn | KOSMAS.cz - vaše ...
Srovnání cen Morálka do kapsy - Schönborn, Christoph, Schönborn Christoph. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 150 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Morálka do kapsy cena od 4,49 € | Pricemania
Dům knihy.cz > Knihy > Nábožentsví a duchovní nauky > Morálka do kapsy. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Morálka do kapsy. SCHÖNBORN Christoph. Info: Karmelitánské nakladatelství, 2018 (2., opr.) - brož., 119 str.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY