Abeceda Vánoc eBook

Fatimma.cz Abeceda Vánoc Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Abeceda Vánoc! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Abeceda Vánoc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Abeceda Vánoc.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,49 MB

ISBN: 9788086713694

POPIS
Víte, co je I.N.R.I.? Víte, co je liturgický rok? Víte, co jsou roráty? Víte, co je Urbi et orbi? Víte, co je Yule? Valburga Vavřinová vás seznámí ve svém nenápadném „breviáři“ faktů s vývojem a jednotlivostmi církevního roku a osvětlí vám, proč Vánoce nejsou od toho, aby se lidé na sebe snažili být pár dní hodní, přecpali se dobrotami a soutěžili, kdo dá komu dražší dárek. Abeceda Vánoc je věcnou encyklopedií informací o nejpopulárnějších svátcích roku, starobylými Kelty počínaje a první polovinou dvacátého století konče. S chutí do toho!
STÁHNOUT ČÍST
Abeceda vanoc | Sleviste.cz
Abeceda Vánoc je věcnou encyklopedií informací o nejpopulárnějších svátcích roku, starobylými Kelty počínaje a první polovinou dvacátého století konče. S chutí do toho! Předmětná hesla Vánoce Advent Vánoční zvyky - Česko Adventní zvyky - Česko.
Vavřinová Valburga: Abeceda Vánoc | MALL.CZ
Abeceda Vánoc je věcnou encyklopedií informací o nejpopulárnějších svátcích roku, starobylými Kelty počínaje a první polovinou dvacátého století konče. S chutí do toho!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY