Trofej eBook

Fatimma.cz Trofej Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Trofej! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Trofej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Trofej.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,56 MB

ISBN: 9788074732713

POPIS
Mladý manželský pár se po několika letech vydává na společnou dovolenou. Když se jim ale na paty navěsí skupinka brutálních násilníků, promění se výlet do zimních hor v noční můru. Násilné činy v drsné severské krajině však nezůstanou utajeny.Elisabeth Caspersenová, hlavní dědička celosvětově působícího dánského průmyslového impéria, nachází po nějaké době v trezoru svého otce dvd dokumentující krutou organizovanou honičku a popravu lidí. Takový materiál by mohl fatálně ohrozit prosperitu celé rodiny. Případ proto Elisabeth předá do rukou soukromého detektiva Michaela Sandera, který krok po kroku odhaluje složité vztahy válečných veteránů z Balkánu a Afghánistánu, kteří ze záliby honí a mučí lidi.Při vyšetřování zločinu se jeho cesta zkříží s cestou kriminální komisařky Lene Jensenové, která odhaluje příčiny záhadné sebevraždy vojáka a zároveň se snaží odhalit a pomstít násilné zneužití své dcery. Ukazuje se, že spolu všechny události úzce souvisí. Michael Sander a Lene Jensenová, oba vlci samotáři, musí v pátrání po stopách zločinu pokračovat společně. Ale role honců a honěných se brzy otáčí. Kdo se stane další trofejí? Kdo jde vlastně po stopách komu? A kam až ty stopy vedou?
STÁHNOUT ČÍST
Podložky pod trofeje| ARTURE
Sportovní trofej N31.01,N32.01,N33.01+P197.01 od 145 Kč Novinka. Emblém Štítek Sportovní trofej TPZ1,TPZ2,TPZ3+P532.01 od 240 Kč Novinka. Emblém Štítek ...
Trofej Knjiga - Home | Facebook
Trofej Oskar pro babičku, trofej Oskar jako dárek pro maminku, pro tátu a další možnosti. Často se také trofej Oskar kupuje jako dárek k maturitě, nebo jako dárek k promoci při ukončení studia. Dodáváme Oskary také pro maturanty na jejich večírky se zlatým štítkem. Ideální dárek pro ty, které máte rádi. Trofej Oskar.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY