Tajná historie Bornnu eBook

Fatimma.cz Tajná historie Bornnu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tajná historie Bornnu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tajná historie Bornnu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Tajná historie Bornnu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 9788074564307

POPIS
Po návratu od Keltské brány uvázl Gowery ve městě Bornn a nemůže se odtamtud hnout. Aby se nějak zabavil, předložili mu přátelé k prošetření nový fenomén, takzvanou „hru po síti“. Hra však není tak nevinná, jak se zpočátku zdála. Gowery se stane svědkem násilného úmrtí jednoho z hráčů a sám se ocitne v nebezpečí. Aby ochránil sebe i své přátele, musí se začít zabývat tajnou historií Bornnu, která je nebezpečná už sama o sobě.Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl série Poslední velkoměsto.
STÁHNOUT ČÍST
Tajná historie Bornnu - Vladimír Šlechta | Kniha na Alza.cz
Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimír Šlechta. Přečtěte si s námi knihu Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první na prazskamuzea1918-2018.cz
Tajná historie Bornnu | O2 Knihovna
Tajná historie Bornnu. Vladimír Šlechta. Po návratu od Keltské brány uvázl Gowery ve městě Bornn a nemůže se odtamtud hnout. Aby se nějak zabavil, předložili mu přátelé k prošetření nový fenomén, takzvanou „hru po síti".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY