Zhubněte s chutí! eBook

Fatimma.cz Zhubněte s chutí! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zhubněte s chutí!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zhubněte s chutí! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Zhubněte s chutí!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

ISBN: 9788025133538

POPIS
James Duigan je profesionální trenér známých osobností. Mezi jeho klienty patří například topmodelka Elle Macpherson nebo herec Hugh Grant. Jeho unikátní dieta spočívá v nutričně vyváženém jídelníčku sestaveném z kvalitních potravin a bio potravin. Poukazuje na škodlivé látky obsažené v některých často oblíbených pokrmech a radí, jak vhodně je nahradit, abychom si pochutnali, ale zároveň zbytečně nezatěžovali náš organismus. "Zdravé a čisté" potraviny naleznete v knize v přehledných tabulkách a snadno se naučíte, jak je do svého jídelníčku zařadit. K tomu pomáhá především obsáhlá část plná chutných a zdravých receptů, pokrývající celodenní příjem živin v průběhu celého čtrnáctidenního programu. A na závěr připojte do svého zeštíhlovacího plánu i několik jednoduchých cviků, které však mohou být velmi účinné!
STÁHNOUT ČÍST
Zhubněte s chutí! - Moravian Library
Jídelníček: Zhubněte rychleji s masem. Maso urychluje hubnutí, proto se ho při dietě nevzdávejte. V týdenním jídelníčku od Zuzany Pavelkové Šafářové je dostatek všeho, co váš organismus potřebuje - masa i zeleniny. ... Příběhy psané s chutí, které budete milovat. A jéje!
Zhubněte s chutí s českou proteinovou dietou KetoDiet
Zhubněte s chutí! - Duigan James - Dieta Jamese Duigana přináší ucelený 14denní program detoxikace organismu a zpevnění těla. Pomocí jednoduchých rad a tabulkových průvodců se čtenář naučí rozpoznávat 'zdravé a čisté' potraviny při nákupu v supermark
SOUVISEJÍCÍ KNIHY