Hubená stehna Twiggy eBook

Fatimma.cz Hubená stehna Twiggy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hubená stehna Twiggy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hubená stehna Twiggy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Hubená stehna Twiggy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,74 MB

ISBN: 9788072944040

POPIS
Ve své nové knize, která je výborem z básnických textů vznikajících během předchozích čtyř let, je Martin Reiner (ne)překvapivě civilní, uměřený ve výrazu, ale v řadě textů také velmi provokativní. Lze říci, že tak zdárně završuje pro něj podstatnou dekádu básnického přerodu, který započal sbírkou Staré a jiné časy a pokračoval knihou Pohled z kavárny v Bath. Co do množství textů je Twiggy Reinerovou nejobsáhlejší knihou a je rozdělena do čtyř bloků. První tři charakterizují především místa (a data), na kterých básnické texty vznikaly, poslední blok naopak působí svou kompaktností a atmosférou. Knihu doplňuje osmnáct fotografií zlínského fotografa Dušana Tománka. Hubená stehna Twiggy jsou pestrým a dospělým „výkazem činnosti“ básníka, který by se možná už raději věnoval próze, ale kterého si poezie přesto čas od času povolá k raportu.
STÁHNOUT ČÍST
Martin Reiner: Hubená stehna Twiggy | @52knih
Hubená stehna Twiggy levně 289 Kč BANQUET CRYSTAL Sada sklenic TWIGGY Grappa 80 ml, 6 ks, OK České sklo! 6dílná sada sklenic 80 ml Twiggy Crystal Banquet Grappa, velmi kvalitní sklo české výroby, tvrzený okraj, vhodné do gastro provozu.
Kniha Hubená stehna Twiggy - Trh knih - můj antikvariát online
Hubená stehna Twiggy jsou pestrým a dospělým "výkazem činnosti" básníka, který by se možná už raději věnoval próze, ale kterého si poezie přesto čas od času povolá k raportu. Související tituly dle názvu: Cvičíme na velkém míči
SOUVISEJÍCÍ KNIHY