Jak začíná láska eBook

Fatimma.cz Jak začíná láska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak začíná láska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak začíná láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Jak začíná láska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,58 MB

ISBN: 9788074610509

POPIS
Melissa Fullerová, redaktorka společenské rubriky v časopise New York Journal, žije poměrně poklidným životem do té doby, než je její sousedka doma přepadena a v kómatu převezena do nemocnice. V bytě této starší dámy zůstává doga a dvě kočky, jichž se Melissa ujme. Po čase se jí konečně podaří vystopovat sousedčina synovce Maxe, jehož požádá o pomoc. Tento známý módní fotograf a playboy má však jiné plány než se starat o tetina zvířata, a tak místo sebe pošle kamaráda, který mu ještě ze studií dluží službičku. Situace se ovšem komplikuje, když se do sebe Melissa s domnělým Maxem zamilují.Kniha je napsaná podobně svižným a čtivým způsobem jako Princezniny deníky, které Cabotová píše pro mladší čtenáře.Zábavný román pro dospívající a dospělé napsaný pouze v e-mailech.
STÁHNOUT ČÍST
Jak začíná láska | KNIHCENTRUM.cz
Jak začíná láska Prodej skončil. Melissa Fullerová, redaktorka společenské rubriky v časopise New York Journal, žije poměrně poklidným životem do té doby, než je její sousedka doma přepadena a v kómatu převezena do nemocnice. V bytě této starší dámy zůstává doga a dvě kočky, jichž se Melissa ujme.
Kniha: Jak začíná láska - Meg Cabotová | Knihy.ABZ.cz
Trávit čas knihou Jak začíná láska! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Jak začíná láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY