Černý mezi černými eBook

Fatimma.cz Černý mezi černými Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Černý mezi černými! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Černý mezi černými a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Černý mezi černými.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,89 MB

ISBN: 9788020448569

POPIS
MGR. PAVEL ČERNÝ, PPLK. V. V., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evropě, ale například také v Číně, Afghánistánu, Kongu, Mexiku, Togu, Indii, Kuvajtu, Vietnamu, Ghaně, Gruzii či Egyptě.V této knize vypráví neotřelou formou ve stylu novodobých mayovek o svých nevšedních zážitcích nejen při samotném výcviku, ale taktéž o tom, jak našinec může v rámci akční profese vidět některé země naprosto jinýma očima než běžný turista.Jeho poutavé příběhy navíc nejsou zatíženy politickou korektností. Autor nám zkrátka ukazuje jednotlivé navštívené státy a jejich obyvatele skutečně takové, jak je zažil, viděl a vnímal.
STÁHNOUT ČÍST
Pavel Černý | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Sobota 23. listopadu v 15-16 hodin - Pavel Černý: Černý mezi černými; KNIHCENTRUM PRAHA OC Černý Most Beseda a autogramiáda mezinárodně uznávaného instruktora, který realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evropě, ale například také v Číně, Afghánistánu, Kongu, Mexiku, Vietnamu, Gruzii ...
Černý mezi černými - MAGNETPRESS.cz
Podplukovník Černý je i autor mnoha policejních výcvikových materiálů a se svými kolegy napsal mimo jiné i Manuály obranné střelby. V nedávné době vyšla jeho kniha s poněkud zvláštním názvem Černý mezi černými. Kniha pojednává právě o jeho četných zahraničních výcvikových misích.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY