Nejvlivnější osobnosti naší doby eBook

Fatimma.cz Nejvlivnější osobnosti naší doby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nejvlivnější osobnosti naší doby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nejvlivnější osobnosti naší doby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Nejvlivnější osobnosti naší doby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,62 MB

ISBN: 9788073909529

POPIS
V tomto ilustrovaném svazku najdete nevlivnější osobnosti dvacátého a jednadvacátého století, od architekta Le Corbusiera, astronauta Neila Armstronga a Beatles až po návrhářku Coco Chanel, občanského aktivistu Martina Luthera Kinga Jr., nebo zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga. Seznámíte se s pestrou škálou hudebníků a malířů, inovátorů v oblasti vědy i technologie, objevitelů, sportovců, průmyslníků, duchovních vůdců a politiků – včetně těch, kteří napáchali hrozné škody, jako například Hitler. Přínos každé osobnosti je vysvětlen ve stručných informativních biografiích, doplněných archivními záběry
STÁHNOUT ČÍST
Nejvlivnější ženy naší doby - Chiara Pasqualetti Johnson ...
Nejvlivnější osobnosti naší doby, vás provede světem vynálezce Thomase Alvy Edisona, představí nám otce psychoanalýzy Sigmunda Freuda, dále nás provede prostředím umění a filmu, kam neodmyslitelně patří bratři Lumiérovi, Pablo Picasso, Walt Disney. Více.
Nejvlivnější osobnosti naší doby | Aukro
Nejvlivnější osobnosti naší doby kniha od: Roberto Mottadelli, Gianni Morelli. 93 % 3 hodnocení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY