Pekárna v Brooklynu eBook

Fatimma.cz Pekárna v Brooklynu Image

INFORMACE

Pekárna v Brooklynu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Julie Caplin. Přečtěte si s námi knihu Pekárna v Brooklynu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Pekárna v Brooklynu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,78 MB

ISBN: 9788027120680

POPIS
Dobrodružství, sladké dortíky a možná i něco nic...Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit!Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku.Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.
STÁHNOUT ČÍST
Pekárna v Brooklynu | eKnihy, elektronické knihy, vaše ...
Všechny informace o produktu Kniha Pekárna v Brooklynu - Julie Caplin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pekárna v Brooklynu - Julie Caplin.
Pekárna v Brooklynu | Knižní klub Levné knížky
Pekárna v Brooklynu je ale našťastie ten lepší prípad - zábavný a milý príbeh, ktorý má veľmi príjemných a normálnych hrdinov a je dobre napísaný. Nenájdete v ňom žiadne pripečené dialógy, žiadne preexponované scény ani zbytočné klišé. Bonusom bolo pre mňa aj umiestnenie príbehu do môjho milovaného New Yorku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY