Meč Templářů eBook

Fatimma.cz Meč Templářů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Meč Templářů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Meč Templářů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Meč Templářů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,55 MB

ISBN: 9788090436954

POPIS
Hlavní postavou je vysloužilý podplukovník Dr. John Holliday, který na vojenské akademii ve West Pointu v New Yorku vyučuje historii. Život se mu změní ve chvíli, kdy spolu se svou mladou sestřenicí zdědí majetek po zemřelém strýci. Mezi zděděnými věcmi najde také starý meč, zabalený v nacistické vlajce. Později se zjistí, že meč byl nalezen přímo v letním sídle Adolfa Hitlera. Dvojice ústředních protagonistů se snaží zjistit, čím byl meč pro nacisty tak důležitý. Následně je však zapálen dům, který právě po strýci zdědili, a meč je ukraden. Podplukovníkovi se jej ale podaří získat zpět a postupně přichází na to, že se v něm ukrývá klíč k šifře, která údajně vede k templářskému pokladu….
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Meč templářů - Paul Christopher | Dobré Knihy.cz
Řád templářů byl jeden z nejmocnějších křesťanských rytířských řádů středověku. Celý název řádu zněl Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu. Původním úkolem řádu bylo zajistit bezpečnost pro zástupy poutníků z Evropy, putující z přístavu Jaffa do J
Řád templářů - Wikipedie
Meč templářů. Dekorativní replika meče templářů z 12. století. Imitace zlata (mosaz). Délka 110 cm. Pochva. Dvě barevné kombinace: Světlý jílec a červenohnědá pochva. Tmavý jílec a černá pochva. Zvolenou verzi uveďte pri objednávce v poznámce nebo emailem. Země původu: Španělsko.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY