Pojď si hrát: Malý hasič eBook

Fatimma.cz Pojď si hrát: Malý hasič Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pojď si hrát: Malý hasič! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pojď si hrát: Malý hasič a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Pojď si hrát: Malý hasič.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,36 MB

ISBN: 9788076174719

POPIS
Zábavní box pro nejmenší obsahuje bohatě ilustrovanou knížku se scénami z hasičského života a sadu 15 nezbytností pro každého malého požárníka. Dokážeš dílky skládanky umístit na správné místo? Pomůžeš hasičům najít na obrázcích jejich helmy, nářadí i svačinu? A kde se schovává kočka Míca? Sada rozvíjí představivost, koordinaci oko – ruka i schopnost řešit problémy. Box je určen pro děti od 3 let.
STÁHNOUT ČÍST
Pojď si hrát: Malý hasič (Kolektív autorov) > kniha ...
Pojď si hrát: Malý hasič Byrne, Fiona; Newton, Robyn; Oliver, Amy. 3 dny. Naše cena: 239 Kč Pojď si hrát: Malý hasič Autor: Fiona Byrne; Robyn Newton; Amy Oliver. Zábavní box pro nejmenší obsahuje bohatě ilustrovanou knížku se scénami z hasičského života a sadu 15 nezbytností pro každého malého požárníka. Dokážeš ...
Maly hasic levně | Mobilmania zboží
Pojď si hrát: Malý hasič. Kdo napsal knihu Pojď si hrát: Malý hasič? Autorem je Fiona Byrne, Robyn Newton, Amy Oliver. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY