Fotbal–Brazilský způsob života eBook

Fatimma.cz Fotbal–Brazilský způsob života Image

INFORMACE

Hledáte knihu Fotbal–Brazilský způsob života? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Alex Bellos? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Fotbal–Brazilský způsob života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,87 MB

ISBN: 8073413752

POPIS
Brazilský fotbalový celek patří k moderním divům světa. Předvádí-li svou hru, vyznačuje se energičností a přitažlivostí, které se nic nevyrovná. Skrze fotbal vidí Brazílii celý svět a skrze něj vidí sebe samotné i Brazilci. Tato hra symbolizuje rasovou harmonii, vznětlivost, mládí, vynalézavost a dovednost. Je mikrokosmem největší latinskoamerické země a obsahuje všechny její protiklady.
STÁHNOUT ČÍST
Ostatní knihy
205 Kč Vděčnost - způsob života - Hay L. Luise a přátelé . Rok vydání: 2011 Počet stran: 307 Formát: Brožovaná Život se podobá plavbě po moři: jednou rozbouřeném, jednou klidném; někdy shlížíme na svět z vrcholu mořské vlny, jindy se jí cítíme být sraženi až na dno.
Alex Bellos - Alexova dobrodružství v zemi čísel | Levné knihy
Fotbal - Brazilský způsob života - Vášeň, láska kouzlo jediného národa, který se stal pětkrát mistrem světa. Kdo napsal knihu Fotbal - Brazilský způsob života - Vášeň, láska kouzlo jediného národa, který se stal pětkrát mistrem světa? Autorem je Alex Bellos. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY