Golf pro každého eBook

Fatimma.cz Golf pro každého Image

INFORMACE

Hledáte knihu Golf pro každého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Steve Newell? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Golf pro každého.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

ISBN: 8072097199

POPIS
Veľká kniha o veľkej hre. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete vedieť o golfe, aby ste sa mohli postaviť na grín a úspešne urobili prvý odpal. Obsahuje: obrazovú učebnicu s testami a cvičeniami pre zlepšenie hry, profesionálne návody a rady pre všetky oblasti golfu, jedinečné sekvenčné fotografie so správnym priebehom švihu a so zdôraznaním kľúčových okamihov Autorom knihy je šéfredaktor časopisu Golf World, najpredávanejšieho golfového časopisu v Európe.
STÁHNOUT ČÍST
Golf pro každého Public Group | Facebook
O nás. PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří, 20 km jižně od Plzně. Dohlíží na něj vrch Kokšín, jehož jméno je vneseno i do názvu restaurace, která je součástí atraktivního a moderního areálu.
Golf pro každého - Steve Newell | KOSMAS.cz - vaše ...
V nabídce máme také DRIVERY, WEDGE, PUTTERY a HYBRIDY. Decathlon nabízí golfové hole pro muže a pro ženy, pro praváky i pro leváky. Stačí si vybrat. Pokud chcete vzbudit zájem o golf u dětí, můžete jim pořídit dětské puttery pro začátečníky (a později propracovanější hole), které jsou vhodné pro dívky i chlapce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY