Strážci paměti eBook

Fatimma.cz Strážci paměti Image

INFORMACE

Strážci paměti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor M.J. Roseová. Přečtěte si s námi knihu Strážci paměti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Strážci paměti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,20 MB

ISBN: 9788073592554

POPIS
Melodie zahraná na flétnu z lidské kosti, kterou luští sám Beethoven, je branou do minulých životů.Meer Loganová se od dětství propadá do časů, které nikdy nemohla zažít. Když potom spatří starožitnou kazetu, o níž se celá léta domnívala, že je jen přeludem z jejích vizí, všechno se začne hroutit. A pak se objeví dopis, který napsal sám Beethoven. Píše v něm o tajemné flétně z lidské kosti a nerozluštitelné písni, která má moc navracet lidi do minulých životů.Zatím se však zdá, že životy spíš bere. Kdo po ní touží tak, že za sebou zanechává zavražděné? Nebezpečí je všude, i v podzemí vídeňské koncertní síně, kde se právě chystá velkolepý koncert filharmonie.
STÁHNOUT ČÍST
Soutěž o knihu Strážci paměti - meredit.cz
Inzerát Strážci paměti v okrese Ústí nad Orlicí, cena 70Kč, od s.r.o.bebik na Sbazar.cz.
200 let muzejnictví
Všechny informace o produktu Kniha Strážci paměti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strážci paměti. Strážci paměti od 139 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY