Pokrevní pouta eBook

Fatimma.cz Pokrevní pouta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pokrevní pouta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pokrevní pouta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Pokrevní pouta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,18 MB

ISBN: 9788073036751

POPIS
Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev.
STÁHNOUT ČÍST
Pokrevní pouta série | Databáze knih
Pokrevní pouta 5 - Stříbrné stíny E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Richelle Mead. 2014, česky, 368 stran - kniha ze série Pokrevní pouta. Elektronické knihy » Fantasy, sci-fi, horory, Od 12 let. Prodej skončil.
Pokrevní pouta 5 - Stříbrné stíny - Richelle Mead ...
Pokrevní pouta book. Read 8,216 reviews from the world's largest community for readers. Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY