Tři muži ve člunu a na toulkách eBook

Fatimma.cz Tři muži ve člunu a na toulkách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tři muži ve člunu a na toulkách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tři muži ve člunu a na toulkách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Tři muži ve člunu a na toulkách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

ISBN: 9788073883362

POPIS
Nestárnoucí humorný příběh tří přátel a událostí, které je potkaly během společné dovolené po řece Temži ve člunu a také na cyklistických výletech po Německu. Jerome Klapka Jerome suchým anglickým humorem a poklidným způsobem vyprávění odhaluje lidské slabosti, zvyky a zlozvyky.
STÁHNOUT ČÍST
Médium CD MP3: Tři muži ve člunu a na toulkách | Knihy.ABZ.cz
Zanedlouho se autor k postavám Jeroma, Harrise a George vrátil ve volném (a neméně úspěšném) pokračování Tři muži na toulkách. Otakar Brousek starší (1924-2014) Herce s vysoce kultivovaným hereckým projevem a nádherným podmanivým hlasem si pamatují celé generace diváků i posluchačů rozhlasových her a audioknih.
Jerome Klapka Jerome - Wikipedie
Tři muži ve člunu a na toulkách (audiokniha) Tři muži ve člunu a na toulkách (audiokniha) Jerome Klapka Jerome. 4,0 ( 1) Dva nejslavnější romány proslulého anglického spisovatele a humoristy v jednom balení v podání dvou vynikajících herců Oldřicha Víznera a Oldřicha Kaisera.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY