Souostroví Gulag eBook

Fatimma.cz Souostroví Gulag Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Souostroví Gulag! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Souostroví Gulag a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Souostroví Gulag.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,44 MB

ISBN: 9788020016638

POPIS
První české úplné vydání autorova stěžejního díla, odhalujícího a popisujícího poměry v sovětských komunistických koncentračních táborech, které se stalo synonymem politické a lidské obžaloby stalinismu. A. Solženicyn čerpá jak z vlastních zkušeností politického vězně, který prošel hrůzami Gulagu, tak z dobových dokumentů a mnoha autentických svědectví. Osud jednoho vězně, sledovaný a popsaný od zatčení přes vyšetřování, soud a transport do tábora, i další příběhy jednotlivých vězňů vedou pak autora k úvahám o nesmyslné krutost a absurditě sovětského zákonodárství a poměrů ve Stalinově éře.
STÁHNOUT ČÍST
Souostroví Gulag - Alexandr Solženicyn (díl I.-III.) : Knihy
60 Kč. Souostroví Gulag. Alexandr Solženicyn - 1990 - 336 str.. Překlad: kruh překladatelůJazyk: českyRok vydání: 1990Vazba: brožovanáPočet stran: 336Stav: pěkná POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
Alexandr Solženicyn: Souostroví Gulag - Čtenářský-deník.cz
Nicméně Souostroví Gulag od A. Solženicyna se to povedlo (fyzicky, psychicky i morálně). Tehdy jsem pochopila, že může být nutkání a chuť se opít takřka nesnesitelná. Že hněv může dosahovat takových výšin, že křesťanské "Nezabiješ!" se jeví jako špatný vtip přitakávání těmto zvěrstvům, které svou ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY