Bílá kniha o kauze Adam Juráček eBook

Fatimma.cz Bílá kniha o kauze Adam Juráček Image

INFORMACE

Bílá kniha o kauze Adam Juráček je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Kohout. Přečtěte si s námi knihu Bílá kniha o kauze Adam Juráček na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Bílá kniha o kauze Adam Juráček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: 9788074431104

POPIS
Jak se má zachovat profesor fyziky na pedagogické škole v K., který učí Newtonův gravitační zákon, když jeho kolega Adam Juráček, profesor tělocviku a kreslení, aby zaimponoval své lásce, se po náročné fyzické a psychické přípravě naučí chodit po stropě a předvede to i žákům? Co si má počít ředitel školy, zodpovědný za striktní dodržování osnov? Jak mají reagovat politici města, když jev vejde ve známost, občanstvo jej přijme s nadšením i s odporem a v sázce je veřejný pořádek? A co musí učinit stát, jenž má garantovat dodržování zákonů, když jeden z nejzákladnějších je zpochybněn, což ohrozí všechny ostatní? Situace se vyhrotí, když Juráček hodlá předat svou metódu veřejnosti. Pomůže soudní moc, moderní medicína, anebo? Druhé próze dramatika Pavla Kohouta z roku 1970, kdy byl na léta umlčen „normalizátory“, čas neuškodil, naopak, pomohl jí dozrát v kultovní dílo se zásadním poselstvím: jak často se geniálním objevitelům stává, že jsou ničeni protivníky i závistníky, pročež se nedočkají doby, kdy jejich objev oblažuje celé lidstvo. Absurdní smyšlenku podpořil autor stejně fiktivními, ale přímo vědecky propracovanými důkazy, které posilují její věrohodnost tak, že se kniha stává pravým požitkem i pro náročného čtenáře.
STÁHNOUT ČÍST
Bílá kniha o kauze Adam Juráček | KNIHCENTRUM.cz
Bílá kniha o kauze Adam Juráček.Kdo napsal knihu Bílá kniha o kauze Adam Juráček? Autorem je PavelPavel
Bílá kniha o kauze Adam Juráček - Pavel Kohout - Megaknihy.cz
Bílá kniha o kauze Adam Juráček. To chci . Satirická próza, v níž profesor tělocviku překoná prostřednictvím meditací zemskou přitažlivost a tím se stane předmětem státního zájmu. Uloženo v: Hlavní autor: Pavel Kohout, 1928- Typ dokumentu: Knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY