Denní hlídka eBook

Fatimma.cz Denní hlídka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Denní hlídka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Vladimir Vasiljev? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Denní hlídka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,47 MB

ISBN: 9788025719084

POPIS
Druhý díl fantasy TEXTpentalogie Sergeje Lukjaněnka.Ani na okamžik neustávající boj mezi silami Světla a Tmy – takový je její hlavní motiv. Souboj stoupenců Světla a Tmy pokračuje. Znovu se setkáváme s oběma hlavními protihráči - Geserem a Zavulonem - i s jejich družinami. Boj mezi Dobrem a Zlem, mezi Světlými a Temnými, nekončí... Do tohoto boje zasahuje Inkvizice, jejímž úkolem je střežit křehkou rovnováhu. Se světlým mágem Igorem se dostáváme před její tribunál, sídlící ve starobylém domě na Vyšehradě v Praze... Tři romány, zasazené do Moskvy let 90., popisují trvalé soupeření sil Dobra a Zla. Na problematickou regulérnost tohoto zápasu dohlížejí protagonisté z Noční hlídky, reprezentující Světlo, a Denní hlídky, která naopak ochraňuje zájmy Tmy. Hrdiny těchto tří próz jsou Jiní – bývalí lidé, v nichž obě soupeřící strany rozpoznaly nadpřirozené schopnosti a snaží se je získat na svou stranu… Po světě se tato trilogie proslavila nejen díky bravurnímu literárnímu ztvárnění, ale také díky filmu, který byl natočen podle prvního dílu Noční hlídka, a co je pro Čechy zvláště zajímavé, byl natočen v Praze. Příznivci tohoto žánru si tedy jistě přijdou na své.
STÁHNOUT ČÍST
Denní hlídka (film) - Wikipedie
Denní hlídka pokračuje ve vyprávění příběhu o souboji Světlé a Temné strany, který se odehrává v současném Rusku, ale v podstatě i napříč celými dějinami civilizovaného světa. Anton se dostane do komplikované situace. Ač je sám členem Noční hlídky, jeho syn Jegor je na straně Temna.
Denní hlídka — Nakladatelství Argo
Všechny informace o produktu Kniha Denní hlídka - Sergej Lukjaněnko, Vladimir Vasiljev, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Denní hlídka - Sergej Lukjaněnko, Vladimir Vasiljev.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY