Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové komunikace eBook

Fatimma.cz Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové komunikace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové komunikace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové komunikace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové komunikace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,39 MB

ISBN: 8072772667

POPIS
Třetí, aktualizované a podstatně rozšířené vydání úspěšného titulu Praktická encyklopedie žurnalistiky bylo obohaceno jak o další hesla z dosud zařazených oborů (tisk, elektronická média, informační technologie atd.), tak o celý nový obor, který se týká marketingu, jeho strategie i každodenní praxe v médiích. Autorský kolektiv pracovníků Fakulty sociálních věd UK tak připravil užitečnou příručku nejen pro studenty těchto oborů, ale i pro pracovníky všech médií a zájemce o stále se rozvíjející a měnící se mediální a marketingovou sféru.
STÁHNOUT ČÍST
Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové ...
Kniha: Praktická encyklopedie žurnalistiky a marketingové komunikace Autor: Jan Halada ; Barbora Osvaldová Třetí, aktualizované a podstatně rozšířené vydání úspěšného titulu Praktická encyklopedie žurnalistiky bylo obohaceno jak o další hesla z dosud zařazených oborů (tisk, elektronická média, informační ...
Barbora Osvaldová - Wikipedie
Podobné jednotky. Praktická encyklopedie žurnalistiky / Hlavní autor: Osvaldová, Barbora, 1950- Vydáno: (2002) Slovník žurnalistiky : výklad pojmů a teorie oboru / Vydáno: (2017) Encyklopedie praktické žurnalistiky / Vydáno: (1999) Marketingová komunikace a public relations : výklad pojmů a teorie oboru / Vydáno: (2015)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY